AUTO RECYCLING SERVICE - STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW W GDAŃSKU

Istniejemy w branży motoryzacyjnej i recyklingowej od 2001 roku. Głównym profilem naszego funkcjonowania jest bezpieczna dla środowiska naturalnego utylizacja pojazdów wycofanych z eksploatacji. Prowadzimy skup i kasację aut, oraz sprzedaż pełnowartościowych części używanych.

Naszym głównym założeniem jest recykling i przyjazna dla środowiska naturalnego utylizacja pojazdów wycofanych z eksploatacji. Działamy na całym Pomorzu. Pojazdy do kasacji odbieramy z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego oraz innych części wybrzeża.

Jesteśmy autoryzowaną przez wojewodę pomorskiego STACJĄ DEMONTAŻU POJAZDÓW wycofanych z eksploatacji, wpisaną do rejestru pod nr G/12.

Gwarantujemy bezpieczny dla środowiska naturalnego demontaż pojazdów wycofanych z eksploatacji, oraz sprzedaż pełnowartościowych części używanych, które mają udokumentowane, legalne pochodzenie.

Jako członkowie Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS, czynnie uczestniczymy w działaniu na rzecz rozwoju recyklingu samochodów w Polsce, oraz dzięki wymianie informacji i doświadczeń stale podnosimy poziom naszych usług.

Naszymi klientami, powierzającymi swoje pojazdy do utylizacji bądź też kupującymi u nas części zamienne, jest grono osób indywidualnych, warsztatów i serwisów samochodowych, zarządy firm transportowych i zajezdni autobusowych oraz instytucje państwowe.

Wykonując zlecenia kasacji porzuconych na drodze pojazdów, które prawomocną decyzją przeszły na rzecz Skarbu Państwa, jesteśmy stałym i stabilnym partnerem dla Naczelników pomorskich Urzędów Skarbowych oraz Celnych.

Zaufanie, jakim nas obdarzono, jest wymiernym gwarantem naszej rzetelności i potwierdzeniem profesjonalizmu.

Naszym mottem jest działać: legalnie, bezpiecznie, ekologicznie.

Oddając się do pełnej dyspozycji, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.