SKONTAKTUJ SIĘ ZE STACJĄ DEMONTAŻU POJAZDÓW W TRÓJMIEŚCIE

AUTO RECYCLING SERVICE
ul. Lęborska 1A
80-386 Gdańsk

Biuro / Kasacja pojazdów / Części:

e-mail: biuro@autokasacja.gda.pl
Telefony:
58 / 558 1000
501 432 197
512 353 627

Części:

Telefon: 793 832 356
e-mail: czesci@autokasacja.gda.pl

Formularz kontaktowy

* pola wymagane


Google Map of Lęborska 1A, 80-387 Gdańsk, Polska
Pokaż większą mapę / View larger map

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego, sprawdzonego, bezpiecznego i legalnego skupu aut oraz punktu z samochodowymi częściami zamiennymi? Zgłoście się do nas. Zadzwońcie, a przyjedziemy po każdy pojazd z Pomorza i przetransportujemy go nas. AUTO RECYCLING SERVICE jest profesjonalną stacją demontażu pojazdów. Skupujemy samochody używane, uszkodzone, powypadkowe i poddajemy je profesjonalnym procesom złomowania, odzysku i recyklingu.

W razie pytań - nasi pracownicy udzielą fachowych odpowiedzi i wszelkich porad. Czekamy na Państwa wizyty, telefony, e-maile oraz samochody!

Jeżeli Twój pojazd jest na tyle sprawny, że dojedzie do nas "o własnych siłach" zapraszamy w każdej chwili od poniedziałku do piątku w godz. 8-17 i w sobotę w godz. 9-14. Jeśli natomiast z jakichkolwiek przyczyn nie mogą Państwo we własnym zakresie dostarczyć pojazdu do stacji demontażu, zapewniamy jego szybki i sprawny transport, specjalistycznym sprzętem. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny albo o wypełnienie formularza.

Zachęcamy do współpracy z AUTO RECYCLING SERVICE z Gdańska!